In het Westerkwartier, Agenda, Evenementen en Informatie
Bouillabaisse spelers

“Bouillabaisse” door speelgroep Leek

2014-09-13T00:00:00+02:00
Datum: ARCHIEF 2014 zaterdag 13 september 2014
Locatie: Openlucht Podium Nienoord in Leek

de tragi-komedie Bouillabaisse wordt gespeeld door deze groep enthousiaste toneelspelers. www.speelgroepleek.nl

  • Speelgroep leek

Speelgroep Leek, in de volksmond beter bekend als openluchtspel Nienoord, brengt 11, 12 en 13 september om 20:30 uur hun jaarlijkse toneelvoorstellingen op Podium Nienoord (Leek).

Dit jaar spelen zij het stuk "Bouillabaisse", een tragikomedie om letterlijk van te smullen. Uw entreekaart is namelijk "geld" waard. Bij de volgende bedrijven: wereldrestaurant Breed, eetcafé de Buren, het Theehuis, café restaurant Het Witte Paard, Kruisweg Marum, de Pompstee, het Wapen van Drenthe, de Postwagen en de Kromhoekster Kip levert uw entreekaart voordeel op.

Bouillabaisse is een Provençaals gerecht, typisch voor de stad Marseille. Het bestaat uit verschillende soorten gekookte vis en de oorsprong ervan gaat mogelijk zelfs terug tot in de Griekse Oudheid.

Speeldata:

vrijdag 12 september 2014 (€ 10,00 voorverkoop — € 12,50 aan de kassa)

zaterdag 13 september 2014 (€ 10,00 voorverkoop — € 12,50 aan de kassa)

De kaartverkoop voor de voorstellingen is inmiddels gestart. De kaarten zijn in de voorverkoop in Leek verkrijgbaar bij Speelsgoed en Informatiecentrum Nienoord.

Net als vorig jaar zijn de kaarten ook te reserveren op de website van Speelgroep Leek (http://www.speelgroepleek.nl). Op deze site kunt u ook meer informatie over de voordeelactie vinden.