Op zaterdag 5 oktober aan de Tolbertervaart 9 in Tolbert is er een tweede bijzondere cultuuravond in de Kas van familie Stam met een prachtige tuin.
Iedereen is vanaf 19.30 uur welkom en kan onder het genot van een kop koffie of thee, een rondje door de mooie grote tuin en boomgaard wandelen en genieten van de natuur.
De artiesten op deze cultuuravond zijn:
Poëzie en kunst:
Victoria Rojas Milesi komt uit Chili en is kunstzinnig fotografe en maakt beeldende poëzie waarop ze prachtig kan bewegen.
Foleor van Steenbergen, organisator, is toondichter uit Boerakker. Laat naast cultuur, muziek & teksten hand in hand uit wandelen gaan.
Voorts filmmaakster Ilone Bruijn, Lilian Zielstra, dit jaar verkozen tot huisdichter RUG en Miran Abraham.
Muziek en poëzie:
Gertie Bruin speelt solo accordeon op poëzie van Foleor.
Ilone Bruijn brengt poëzie in toonaccordiek met Foleor van Steenbergen op zijn trap harmonium.
Harpiste Habiba Doorenbos maakt lichtvoetige en dromerige liedjes waarbij ze met de harp op een speelse en ritmische manier de genres pop, jazz, blues en folk gebruikt om intieme en originele muziek te maken. Live wordt Habiba’s performance beschreven als “gedreven en intens”.
De toegang tot deze bijzondere cultuur avond is vrij met de mogelijkheid tot een vrije bijdrage i.v.m de kosten van de artiesten.
Reserveren kan per mail: stamh@xxs4all.nl
Consumpties tegen kleine prijs verkrijgbaar
Tot slot, voel u welkom in de Kas van Stam aan de Tolbertervaart 9 te Tolbert
op zaterdagavond 5 oktober 2013, aanvang programma 20.00 uur.
Met vriendelijke groeten,
Harry en Erma Stam en Foleor van Steenbergen