Een tropisch feest met een Gronings tintje, dat kan alleen maar in Niekerk in 'Beachclub' de Smidse.
Niekerk - Terwijl het in het hele land kouder en kouder wordt door de invallende winter, voorspellen de weermannen en -vrouwen dat in Niekerk en Oldekerk de temperatuur juist omhoog zal gaan de komende dagen. De temperatuur zal in de leukste dorpen van Groningen gaan stijgen tot tropische waarden. Reden genoeg voor de Smidse om op zaterdag 20 december een strandfeest gaat organiseren! Het feest, waar al lang van te voren naar uitgekeken wordt, is een jaarlijks terugkerende traditie waarbij de bezoekers gewoon in strandkleding en op slippers kunnen gaan stappen. Een moment om de donkere dagen voor Kerst te doorbreken en even in zomerse sferen te verkeren.
Dit jaar pakt de Smidse in Niekerk / Oldekerk groots uit. De 'Beachparty 2014' gaat namelijk XXL! De extra grote, extra feestelijke, extra tropische editie van Beachparty 2014 zal opgeluisterd worden met een uniek live optreden. Zo kan het zomaar gebeuren dat je op zaterdag 20 december niet alleen de heetste en zonnigste zomer hits kunt horen, maar dat, ter verhoging van de feestvreugde, je ook kan genieten van een optreden van niemand minder dan Burdy! Deze huisvriend van de Smidse is jaren een bekende verschijning tijdens de Hollandse Hits Festivals in de feestweek. Wat Burdy met Niekerk heeft is niet met een pen te beschrijven, maar als hij langs komt betekend dat maar 1 ding: Feest in de tent! En in dit geval betekend dat dus Feest op het Strand!
Een tropisch feest met een Gronings tintje, dat kan alleen maar in Niekerk in 'Beachclub' de Smidse.
De Beachparty XXL is gratis toegankelijk voor jong en oud! Alle leeftijden zijn welkom! Aanvang 22.00 uur. Voor meer informatie:
www.desmidse.net en facebook.com/desmidse