In het Westerkwartier, Agenda, Evenementen en Informatie
Langste dag in de boomgaard bij cafe hamming in garnwerd

‘langste dag’ concert Bigband Zuidwolde

2026-06-21T00:00:00+02:00
Datum: zondag 21 juni 2026
Aanvang: 15:00 uur
Locatie: Bij Hammingh Garnwerd
Rubriek: Cultuur agenda

Een mix van jazz, latin en jazzrock.

Bigband Zuidwolde zal zondag 21 juni a.s. vanaf 15 uur met swingende muziek stilstaan bij alweer de langste dag van het jaar. Het optreden vindt plaats in de boomgaard van Bij Hammingh in Garnwerd. Iedereen is welkom, de entree is gratis!

De uitvoering start om 15.00 uur. Inloop is vanaf 14.30 uur. Bij slecht weer vindt het optreden binnen plaats in de Doorrit (bijgebouw café Hammingh)

Big Band Zuidwolde (Gr) is opgericht in 1995 en bestaat uit een kleine 20 enthousiaste amateurmusici in de bezetting van zang met sax-, trombone-, piano, trompet- en ritmesectie.

Bigband Zuidwolde biedt zondagmiddag 21 juni een mix aan van jazz, latin en jazzrock. De luisteraar/bezoeker zal versteld staan van de warmte, passie en swing van het ensemble en de zoetgevooisde stem van de zangeres Janinde Prins. Het geheel staat onder leiding van dirigent Arend Huisman, tevens een professioneel trombonist..

Adres Bij Hammingh: Hunzeweg 32, Garnwerd