Na het grote succes van vorig jaar zal ook in de herfstvakantie het Luchtkussenparadijs in de Rodenburghal te vinden zijn. De 1200 m2 grote sporthal in Leek wordt omgetoverd tot een waar paradijs vol met opblaasbare structuren en opblaas-spelen. Zo is er een mega glijbaan aanwezig en een grote hindernisbaan. Voor de allerkleinsten is er o.a. een ballenbad en kunnen de oudere kinderen lekker met elkaar of met hun ouders voetballen in de 20 meter grote voetbalarena. Dit is slechts een kleine greep uit het totale aanbod.
Nieuw dit jaar is mijn aanwezigheid. Ik ben een allemansvriend en de enige hagedis die niet bang is voor mensen. Ik hou enorm van dansen en nodig dan ook alle kinderen uit om samen met mij in de aanwezige kinderdisco lekker los te gaan.
De entreeprijs is € 5,00 en ouders en begeleiders mogen gratis naar binnen. Ook kinderen tot 1 jaar hoeven niet te betalen. Neemt u gerust uw laptop of IPad mee, er is namelijk gratis WiFi.