In het Westerkwartier, Agenda, Evenementen en Informatie
Vmc

Marumer Veteranenrit

2015-07-12T00:00:00+02:00
Datum: ARCHIEF 2015 zondag 12 juli 2015
Aanvang: 10:30 uur
Locatie: café Marktzicht, Marktstraat 20 Marum
Rubriek: Evenementen

De Marumer VMC rit wordt dit jaar voor de 31e maal gehouden. Er wordt langs een grotendeels andere route naar het Lauwersmeergebied gereden  www.vmcritmarum.nl

  • Motorrit (5)

Van Marum naar Lauwersoog rijden we op tijd. In deze tijdrit is een pauze van15 minuten. In Lauwersoog is een rust van 45 minuten. Na de rust in Lauwersoog begint het toergedeelte terug naar Marum. Bij de pauze, van 15 minuten, wordt u een drankje en een hapje aangeboden. De totale route, van ± 110 km, is gepeild met zeer duidelijke VMC-bordjes.

De startplaats Marum ligt in de provincie Groningen tussen Drachten en Groningen aan de A7. U neemt de afslag 32 en vanaf daar wordt de route naar café  Marktzicht gepeild waar ook de start en finish is.

Het adres van café Marktzicht is : Marktstraat 20 9363GZ te Marum.
Er is rondom het café volop plaats voor caravan,camper of tent.

De eerste deelnemer/ster start om 10.31 uur.
Het inschrijfgeld bedraagt €.8,- .
Er zijn prijzen beschikbaar voor de klassenwinnaars.
Iedere deelnemer/ster ontvangt een koffiebon. Deze koffiebon wordt u aangeboden door de eigenaar van café Marktzicht, de heer Bijker. Deze koffiebon is alleen `s morgens geldig.

 

Op de 2e zondag in de maand juli wordt de VMC rit naar Lauwersoog georganiseerd in samenwerking met de motorclub Marum en vele vrijwilligers.

In het 3e weekend van oktober organiseren wij de 2 daagse herfstritten. De ritten beginnen bij café Marktzicht, Marktstraat 20 9363 GZ te Marum.

Op zaterdag 17 en zondag 18 oktober 2015 worden de herfstritten voor veteraan en klassieker motoren en auto’s van 25 jaar en ouder weer georganiseerd in Marum.

 

De start van de rit is om 10.30 uur voor de motoren bij café Marktzicht, Marktstraat 20 in Marum.

De lengte van deze ritten is ongeveer 90 km. per dag.