Bid mee voor vervolgde christenen in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni
Wereldwijd worden 388 miljoen christenen zwaar vervolgd en gediscrimineerd omdat ze geloven in de Here Jezus. Zij vragen keer op keer om gebed. Om daaraan gehoor te geven houdt Open Doors de Nacht van Gebed voor de vervolgde kerk. In de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni bidden christenen in heel Nederland en Vlaanderen voor hun vervolgde broers en zussen.
Om mee te bidden tijdens de Nacht van Gebed ben je van harte welkom in Leek. De NvG vindt plaats bij de PGLO, Lindensteinlaan 1 te Leek. De Nacht begint om 20:00 uur en duurt tot 02:00 uur.
Elk uur staat een ander land centraal waar christenen vervolgd worden. We luisteren naar verhalen uit onder meer Noord‑Korea, Afghanistan, Mexico en Iran. Je kunt elk uur aansluiten om een uur (of langer) mee te bidden. De inloop is steeds een kwartier voor het volle uur; de eerste inloop is dus om 19:45 uur. Schuif gerust aan!
Voor meer informatie kun je kijken op de website van OpenDoors: opendoors.nl/nacht