De Schutse in Leek is een bruisend centrum van activiteiten, die vooral overdag plaatsvinden. Er zijn vele clubs op het gebied van sport en ontspanning. Maar ook zijn er instellingen, die zich richten op zorg en hulpverlening.
Om het risico op een val te verkleinen worden er gratis informatiebijeenkomsten ‘Ik Sta Sterk’ georganiseerd. Tijdens de informatiebijeenkomst vertelt een fysiotherapeut of seniorensporttrainer hoe u de kans op een val verkleint, hoe u uw balans verbetert en steviger staat. Verder kunt u testen doen om erachter te komen of u een verhoogd valrisico hebt. Ook kunt u vragen stellen over de cursussen die we aanbieden.
Het Nutsdepartement Vredewold in Leek organiseert een Historische Kleding Show.
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag.
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag