In het Westerkwartier, Agenda, Evenementen en Informatie

midzomerviering,  Twirre special in Lucaswolde

2014-06-21T00:00:00+02:00
Datum: ARCHIEF 2014 zaterdag 21 juni 2014
Aanvang: 17:30 uur
Tot:  21:30 uur
Locatie: de Groene Gast Lucaswolde

Mindfulness en bewegen in de natuur te midden van kleur en geur… om de zomerse “Twirre” in jezelf wakker te maken.

Dit is het seizoen van het groenste blad. De nachten zijn kort en het licht claimt de dagen en maakt ze zonnig en mooi. De zonnewende/midzomer op 21 juni is bij uitstek geschikt om gezamenlijk de overvloedige energie van dit nieuwe seizoen te vieren.

Een workshop met energieke, ontspannende en vrolijke activiteiten: feestvieren, samen eten, dansen, vreugdevuur, de overvloed van de natuur en creativiteit zijn de ingrediënten voor deze speciale workshop.

Samen eten in de rustgevende tuin en je laten verrassen en verwennen met zomerse lekkernijen. Volgens het potluck systeem neemt elke deelnemer iets te eten mee om te delen met de andere deelnemers. We sluiten af met het vuur om het licht van de langste dag te eren en vast te houden.

Kosten:  midzomerviering  € 35.- 

TWIRRE    www.twirre.net                                                 

Willem de Vries - 06 381 288 97 - devries.w@planet.nl

Ina Vegelin-Manakane ­- 0594 614771 - ina@twirre.net