Tijdens deze maand worden gemeentes en particulieren aangemoedigd om hun gras een maand lang niet te maaien. Dit zou met name de biodiversiteit en de bijenpopulatie moeten bevorderen.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Ervaar de magie van miljoenen stipjes in Galerie-Atelier Eva Ouden Ampsen Elke eerste zondag van de maand: portretten - beelden - keramiek - tasjes - sieraden
Onze deskundige vrijwilligers helpen u met kleine computerproblemen waar u zelf even niet uitkomt. Of ze gaan met u op zoek naar het antwoord op vragen die u hebt op digitaal gebied. Elke dinsdagochtend
Een plek waar LHBTI-senioren elkaar kunnen ontmoeten met een kop thee, koffie en gezelligheid. Elke derde vrijdag van de maand.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Elke derde dinsdag van de maand een gezellige middag. Organisatie ANBO/PCOB
Jaarlijkse Internationale dag van de Biodiversiteit. De Verenigde Naties hebben in 2000 deze dag in het leven geroepen om bewustwording over biodiversiteit te vergroten. Ieder jaar heeft de Biodiversiteitsdag een ander thema. Dit jaar “ Harmonie met de natuur en duurzame ontwikkeling.