Tijdens deze maand worden gemeentes en particulieren aangemoedigd om hun gras een maand lang niet te maaien. Dit zou met name de biodiversiteit en de bijenpopulatie moeten bevorderen.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond.
Kangoeroetrainingen bij korfbalvereniging Westerkwartier, KVW'22. Vind jij het ook leuk om op zaterdag een uurtje te spelen en ravotten, kom dan vrijblijvend langs in Leek of Oostwold. De enthousiaste trainers geven superleuke trainingen in een veilige omgeving.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Ervaar de magie van miljoenen stipjes in Galerie-Atelier Eva Ouden Ampsen Elke eerste zondag van de maand: portretten - beelden - keramiek - tasjes - sieraden
Onze deskundige vrijwilligers helpen u met kleine computerproblemen waar u zelf even niet uitkomt. Of ze gaan met u op zoek naar het antwoord op vragen die u hebt op digitaal gebied. Elke dinsdagochtend
Iedere 2e zaterdagochtend v/d maand voor vaste en gelegenheids klussers (of kooikers).
Uitleg over de isolatieaanpak van Nij Begun en de aanvullende subsidieregeling van de gemeente. Ook kunt u persoonlijk uw vragen stellen. Aanmelden is niet nodig. Met informatiemarkt.
Een plek waar LHBTI-senioren elkaar kunnen ontmoeten met een kop thee, koffie en gezelligheid. Elke derde vrijdag van de maand.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Elke derde dinsdag van de maand een gezellige middag. Organisatie ANBO/PCOB
Jaarlijkse Internationale dag van de Biodiversiteit. De Verenigde Naties hebben in 2000 deze dag in het leven geroepen om bewustwording over biodiversiteit te vergroten. Ieder jaar heeft de Biodiversiteitsdag een ander thema. Dit jaar “ Harmonie met de natuur en duurzame ontwikkeling.