met o.a. sponsorloop van de jeugd 18.00 en de vriendschappelijke wedstrijden;
Grijpskerk Jeugd A - Gemeenteraad Zuidhorn ( 19.00 uur )
Grijpskerk Oud & Nieuw - Harkemase Boys ( 20.00 uur ) entree € 5,-
Wil je graag leren haken? Of wil je het weer oppakken? geef je dan op voor de basis cursus haken!
Tolberter politieman Jan Wilken zal vertellen over zijn persoonlijke ervaringen tijdens diverse vredesmissies. U bent van harte welkom
mevrouw Bons-Storm in gesprek over: Het Beloofde Land. Beloofd aan wie? Op deze avond zullen wordt dieper ingegaan op de geloofs- en theologische vragen die opkomen bij het gewelddadige conflict tussen de staat Israël en de Palestijnen. Het lot van de Palestijnen, de teksten van het Oude Testament, waarin het land beloofd wordt aan Israël? Hoezeer is het geweld te rechtvaardigen? Informatie: Jikky Grashuis, tel.: 0594-612271 Mevrouw Bons-Storm is emerita hoogleraar Vrouwenstudies en Pastoraat aan de Rijksuniversiteit van Groningen.
het eerste exemplaar van een boek van de heer Brinkman dat handelt over de Tweede Wereldoorlog en waarin personen uit de gemeente Zuidhorn voorkomen, wordt overhandigd aan burgemeester Swart.
Kun je haken? Dan is deze workshop wat voor jou! Dit jaar kies je voor een compleet nieuwe look voor je kerstboom! In deze workshop leer je hoe je eenvoudig een kerstbal kunt haken in alle kleuren van de regenboog!
Stilte is een schaars goed geworden in ons drukke bestaan. Niet alleen is er voortdurend geluid om ons heen, maar ook in ons zelf is de onrust soms voelbaar aanwezig.
Literaire avond met de auteurs: Meindert Talma, Herman Sandman, Jan Veenstra, Lupko Ellen en Renée Luth.
De bijeenkomst gaat niet door.
Op dit moment wordt de haalbaarheid onderzocht en kan nog geen definitief beeld worden gegeven. Samen met de klankbordgroep is daarom besloten de bijeenkomst te verzetten.
Zodra de gemeenteraad over dit onderwerp een besluit heeft genomen zal de klankbordgroep u ondermeer via het Westerkwartier informeren over een nieuwe bijeenkomst.
een Fancy Fair met als doel geld in te zamelen voor Remco Togtema. Remco lijdt aan een zeldzame vorm van kinderkanker. Is hiervoor tweemaal geopereerd en onderging ook de nodige chemokuren. Remco is uitbehandeld in ons land maar nog niet genezen verklaard. Om zijn leven te redden is een behandeling van een half jaar nodig in Amerika.
Onnodig is te vermelden dat hier veel geld voor nodig is en daarom houdt de opgerichte stichting Remco4life op 18 oktober van 16:30 tot 21:00 uur een Fancy Fair met als doel geld in te zamelen om de kosten van het verblijf in Amerika - Philadelphia gedurende een immunotherapie van Remco mogelijk te maken.
Roesd viert deze maand haar tweede verjaardag, reden voor een feestje! 2 dagen stellen wij het hele bedrijf open voor belangstellenden. Tijdens gratis rondleidingen wordt getoond hoe van een schilderij een zogenaamde Giclée wordt gemaakt, zo krijgt u de gelegenheid met eigen ogen te zien hoe dit proces in zijn werk gaat.
Bij iedere aankoop ontvangt u een presentje, want wie jarig is trakteert!
Circus Barani is een echt familiecircus van hoogstaand niveau en een uitgebreid programma. Zo presenteert men luchtacrobatiek, tempo jongleren, dierenacts met geiten, duiven en honden. Natuurlijk ontbreekt ook onze dolkomische clown niet die volwassene en kind weer flink aan het lachen zal maken. De show duurt ongeveer een uur en een kwartier zodat ook de jongsten zich niet zullen vervelen.
Zaterdag 20 oktober vertrekt er vanuit Zuidhorn een groep van max. 11 personen naar Porto om bij De Kroon van Portugal een heerlijke ontspanningsweek te hebben. Er zijn nog 3 plaatsen vrij.
in de Halte Niekerk » Website
Groots feest met diverse artiesten ter gelegenheid van het 25 jarig jubileum van deze Zuidhorner Zanger. Met o.a. Burdy, John enter, Lisa Santenera en blaaskapel De Oltkamp Bloazers
Gezellige feestavond met o.a. optredens van Lucas en Gea, Dorette en Pascal Schipper.
Tevens medewerking van "De Moeflons"
Voorverkoop € 10,=
Aan de Kassa € 12,50
Voorverkoop start 1 oktober.
De Stichting Oranjerun.nl organiseert een vogel-wandeltocht in het NAM-park tussen Kommerzijl en Grijpskerk.
Organisatie filatelistenvereniging Roden-Leek 050-5343470
Roesd viert deze maand haar tweede verjaardag, reden voor een feestje! 2 dagen stellen wij het hele bedrijf open voor belangstellenden. Tijdens gratis rondleidingen wordt getoond hoe van een schilderij een zogenaamde Giclée wordt gemaakt, zo krijgt u de gelegenheid met eigen ogen te zien hoe dit proces in zijn werk gaat.
Bij iedere aankoop ontvangt u een presentje, want wie jarig is trakteert!
Pagina