Gea Passies (zang) en Johanan Havinga (piano):
De Franse componist Erik Satie (1866-1925) geniet vooral bekendheid vanwege zijn piano-muziek, maar hij heeft ook liederen geschreven. Aan de hand van zijn liederen introduceren Passies en Havinga de muziek en de wonderlijke persoonlijkheid van Satie.
Pianist Erik Huele en cellist Martin Grudaj gaan werk van Erik Satie uitvoeren. Werk van Erik Satie (1866-1925) wordt maar weinig uitgevoerd. In Noord-Nederland al helemaal, laat staan met een cellist naast de piano. Dit is dus een uitgelezen gelegenheid om het vroege piano-werk van de Franse componist in een ander licht te bezien.
Trio Espresso:
Hanka van Doesum, klarinet; Kaspar Snikkers, fagot en Cathelijne Noorland, piano.
(NNO kamermuziekconcert)
De ambiance én de voortreffelijke akoestiek zijn twee belangrijke componenten voor het succes van de Aduarder Abdijconcerten.
Nutsdepartement Vredewold in Leek organiseert een lezing over Sterrenkunde.