CBS Het Anker voert de musical op van groep 8
Werken van 2 kunstenaars, Gertjan Scholte-Albers & Harry Wever die eigenlijk té verschillend zijn om in goede harmonie gezamelijk te exposeren
expositie over 250 jaar parochie-geschiedenis. In 1763 zijn kerkelijke activiteiten gestart in een zolderkerk te Aduard. In 1844 is een kerkgebouw in Zuidhorn gebouwd en in gebruik genomen.
Voorafgaand aan de concerten van Klassiek op het Land kunt u een expositie bezichtigen van schilderijen (Susan Baxter), beelden (Jaap Bos, Johanna Veltman, Mieke en Martine Schram) en kunt u sieraden bekijken van Wil Groot en Marian de Vries. U kunt de expositie ook bekijken buiten de concert-uren. Maak in dat geval even een afspraak. Voor info: zie onze website: http://www.klassiekophetland.nl
De gemeenteraad vergadert in principe eens per vier weken op maandagavond om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergaderingen zijn openbaar, u bent van harte welkom!
Wilt u ook meedenken over vormen van hoogwaardig, snel en comfortabel vervoer van en naar Groningen? Praat dan met ons mee tijdens de eerste inloopavond.
Een expositie met schilderijen van Hetty Boogholt: verstilde weidsheid en rust van vooral noord-Nederlandse landschappen. Kerk geopend woe t/m zon 10-18 uur.
Elke eerste woensdag van de maand is er in de bibliotheek voorlezen voor kinderen t/m 6 jaar.
Uniek mag het wel worden genoemd. Voor het eerst zal het kerkje in Noordwijk haar deuren ook op vrijdag openen voor een expositie, een hele bijzondere. Samen met de kerken van Tolbert, Nuis, Niebert en Marum organiseert Roesd een bijzonder pallet aan exposities in deze kerken. http://www.kerknoordwijk.nl/
Expositie met Giclée’s en een aantal originele schilderijen van 5 noordelijke kunstenaars, de expositie sluit aan bij de kunstroute "Kunst in Kerkenpad". U kunt wandelen, fietsen of toeren langs middeleeuwse kerken in het Groninger westerkwartier met prachtige kunst.
Wandelen, fietsen of toeren langs middeleeuwse kerken met prachtige kunst van 5 noordelijke kunstenaars.
Bang voor vleermuizen? Na deze excursie niet meer!
De Markt is de plaats voor onverwachte koopjes en onverwachte ontmoetingen. Het brengt gezelligheid en sfeer en is ook een plaats om te zien en gezien te worden.
High Tea in het museumcafé: uitgebreid thee drinken met huisgemaakt gebak en hartigheden.
klootschieten ( op eigen risico) bij museum 't Steenhuus te Niebert , inschrijven 18.30 uur
Het inspiratie podium van 5 juli is helaas afgelast wegens de vakanties.
Na de zomervakantie is er weer een inspiratie podium
Met drie zeer verschillende artiesten wordt er een avondje akoestische luistermuziek gepresenteerd.
De feestweek van Tolbert zal dit jaar maar liefst 8 dagen in beslag nemen. De eerste zaterdag wordt meteen groots uitgepakt met de Topband genaamd Tof! Partyband.
Op zaterdag 6 juli kunt u genieten in museum ’t Rieuw in Nuis van twee demonstraties. In ’t Rieuw vindt men veel oude gereedschappen en gebruiksvoorwerpen, waaronder ook een uitgebreide collectie van de kaasmakerij. Zo wordt er op zaterdagmiddag kaas gemaakt op de traditionele manier.. Ook beschikt het museum over een groot weefgetouw, tijdens deze middag is dit weefgetouw in werking en zal uitleg gegeven worden.
Pagina