Tijdens deze voorronde lezen de beste voorlezers van 25 basisscholen uit het Westerkwartier voor uit een boek wat ze zelf hebben gekozen. Op woensdag 12 februari is de voorronde van de gemeentes Leek en Marum in Jongerencentrum Punt 1 in Leek. Op woensdag 19 februari strijden de beste voorlezers uit Grootegast en Zuidhorn om een plaats in de halve finale in Cultureel Centrum Zuidhorn.
Het Groninger Landschap organiseert een jeugdmiddag voor kinderen van 8 tot 12 jaar, samen letterlijk een hartje maken voor de vogels die in de winter bij ons in de buurt blijven.
Voor starters en gevorderde Gamers.Geef je op voor de LAN-Party. Voor iedereen van 10-15 jaar in de game room van 't Marheem.
Wil je graag leren haken? Of wil je de draad weer oppakken? dan is dit een leuke workshop voor jou!
Op Valentijnsdag, vrijdag 14 februari, wordt de aftrap gegeven van het afvalproject 'We Love Westerkwartier Schoon'.
Een actie van de Wereldwinkel is een verloting, die wij 2 maal in het voor- en najaar houden. Voor iedere verloting stellen wij een prachtig object kunstnijverheid uit onze collectie ter beschikking.
Thema: Werk Iedereen herbergt mooie verhalen over wat men heeft meegemaakt in het leven. Té mooi om voor jezelf te houden. Kom aan de keukentafel praten (of luisteren) over uw werkzame leven en dat van uw ouders. Toegang is gratis.
Vandaag wordt de aftrap gegeven van het afvalproject 'We Love Westerkwartier Schoon'.
Vrijdag 14 februari wordt u uitgenodigdt om een kijkje te komen nemen in de massagepraktijk Welkomwellness tussen 15.00 en 20.00 uur onder het genot van een kopje koffie of thee.
Op deze avond maken wij een gevuld ei. Het bloemstuk bestaad uit een ei van piepschuim die verpakt wordt in een laagje kaarsvet en waar tussen een bloemstuk komt. Dit gepresenteerd op op schaal.
Schrijver Don Duijns heeft op komische wijze de klassieke sprookjes Assepoester en Roodkapje samengevoegd, daarbij gebruik makend van actuele verwijzingen naar onze samenleving.
Door Toneelvereniging Magnolia van de welbekende auteur Herman van der A (o.a. “Schoap’n op Drift en “Een nije weg”).
De Basketballers bemannen een marktkraam in de winkel. Het is dan de bedoeling de klanten op een leuke en sympathieke manier aan te sporen om de weekaanbieding in het winkelkarretje mee te nemen.
Spelenderwijs kennismaken met het volleybal. Voor alle “sportieve” kinderen in de leeftijd van 4-6 jaar. Jonge, maar ervaren volleybalsters van volleybalvereniging De Meeuwen leiden de lessen, daarbij bijgestaan door een ervaren leerkracht.
KunstErf Warempel organiseert zaterdag 15 februari open lessen voor volwassenen en kinderen. Wie zich wil oriënteren op het cursusaanbod van Warempel (schilderen, boetseren, ruimtelijke vormgeving) is tussen 11.00 en 16.00 uur van harte welkom.
Finale avond met aansluitend feest met Live muziek
Saxofoon Orkest o.l.v J.v.d Linden in samenwerking met saxofoon leerlingen van Kunstbedrijven Westerkwartier o.l.v J Renema.
Schrijver Don Duijns heeft op komische wijze de klassieke sprookjes Assepoester en Roodkapje samengevoegd, daarbij gebruik makend van actuele verwijzingen naar onze samenleving.
In het cafe van Johnny huisinga is regelmatig een live band. Gratis entree. http://www.cafedesluys.nl
Modern roots-songs. Live wordt Theo begeleid door zijn vrouw, de folk violiste en banjoiste Judith Kolen.
Pagina