Truckersdagrondrit voor mensen met een beperking
Op nationale Molen- en Gemalendag draait koren- en Pelmolen De Fortuna en bij het dorpshuis is de jaarmarkt met dit keer als thema 'buitenleven'. Een aanrader voor een uitje met het hele gezin en bekijk Noordhorn eens van 'boven'!
Een dag met informatie, rondleidingen, rondritten en activiteiten voor jong en oud.
Al bijna veertig jaar is deze markt een begrip in het Noorden.
De agrarische natuurverenigingen Boer&Natuur en De Eendracht nodigen u uit om het Coulissenlandschap in en rond het Steenhuis te Niebert te beleven.
Expositie en diverse activiteiten met werk van Wiendelt Hooijer (fotografie/acryl) en Antoinette Verboon (beelden) uit Pieterburen
Werk van Antoinette Verboon (beelden) en Wiendelt Hooyer (fotografie/acryl) www.warempel.com
De band kan worden omschreven als een showorkest, een extra uitgebreide bigband met grotere bezetting.
Nieuwe muzikale voorstelling met Jan Kuiper (gitaar), Gert Sennema (gitaar en vocals) en Arnold Veeman (contrabas en vocals).
In het cafe van Johnny huisinga is regelmatig een live band. Gratis entree. http://www.cafedesluys.nl
Coverband. entree € 7,50