Er was eens…Sprookjestaferelen voor hobo en strijkers.
Veel componisten zijn geïnspireerd door de bijzondere combinatie van hobo met strijktrio. Dit levert sprookjesachtige muziek op waarbij de luisteraar geprikkeld wordt om zijn fantasie de vrije hand te geven.
Het hobokwartet 3/4+, dat bestaat uit Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma- in 't Groen ( viool) Martijn Plomp (viool/altviool) en Winde Reijnders (cello), neemt u mee langs romantische, swingende, en soms ook duistere sprookjestaferelen met muziek van Bohuslav Martinu uit ongerept Tsjechië, Jean Françaix uit sprankelend Frankrijk en Benjamin Britten in pastoraal Engeland. Voor het gehele programma: zie de website: http://www.klassiekophetland.nl
U bent van harte welkom in de ateliers van de tien deelnemers aan de atelierroute om hun nieuwste creaties zien en u te laten informeren over de gebruikte materialen en techniek. website: www.oawk.nl
Het Groninger Landschap organiseert op woensdag 9 juli, van 19.30 uur tot ongeveer 21.30 uur een Geschiedenis en Natuur wandelexcursie.
Nederland-Argentinie op een groot scherm bekijken? Kom dan naar het Pand!
Een 1e klas wedstrijd van de ROC Friesepoort competitie. Toegang € 3,--
Zomertour Urker Mans Formatie. toegang € 17,50
Tweedaags hippisch evenement, waarbij pony's en paarden aan de start zullen verschijnen met op 13 juli de Grote Prijs van Marum. Entree is gratis
Vierde editie van Grasbaanraces Lutjegast. Verschillende categorieën laten hun talenten zien. De entree is €5, - voor volwassenen en gratis voor kinderen tot twaalf jaar. Parkeren is gratis,
Door omstandigeheden vindt de overdracht niet plaats een andere datum wordt gepland.
Een 2e klas wedstrijd van de ROC Friesepoort competitie. Toegang gratis
Zevenkoppige band speelt een mix van pop en jazz met invloeden uit verschillende culturen waarbij muzikale invloeden uit het Midden-Oosten de belangrijkste zijn.
Iedere 2e zondag van de maand is er voor bezoekers van het museum een gratis rondleiding door een deskundige gids. Ook wordt de wierde van Ezinge bezocht.
Johanan Havinga (1987) heeft vanaf zijn zesde tot zijn veertiende jaar pianoles gevolgd bij Marry Rouw op de muziekschool van Leusden. Vanaf 2000 volgde hij de vooropleiding van het Noord Nederlands Conservatorium, waar hij les kreeg van Paul Komen.
In 2002 deed hij mee aan het Peter de Grote festival in Groningen. In 2005 won hij de eerste prijs in Regio Noord bij het Prinses Christina Concours. In de halve finale behaalde hij vervolgens een eervolle vermelding, waarmee hij een concert in samenwerking met het NNO won. Waarna hij in 2006 met het NNO het eerste deel van Griegs Pianoconcert uitvoerde.
In 2005 begon Johanan aan de fulltime opleiding Piano van het Conservatorium bij Nata Tsvereli. In 2010 behaalde hij daar zijn eindexamen summa cum laude, met een divers repertoire van Ludwig van Beethoven, Ned Rorem en Paul Hindemith.
Op vrijdag 18 juli 2014 om 11.00 uur wordt nabij de parkeerplaats bij Gasterij het Theehuis en de kerk in Midwolde een Social Sofa onthuld door burgemeester B.C. Hoekstra van de gemeente Leek. Deze bijzondere bank wordt bekostigd uit de nalatenschap van de Vereniging Tourist Information Leek.
Grand Eetcafé De Klap. organiseert i.s.m de band Mad Motion dit feest.
Oudjes kijken
Pagina