In week 44 (28 en 30 oktober 2014) zijn de proeflessen voor de 2e cursusperiode 'Dansverhaal'. Houdt uw peuter of kleuter van dans, verhalen en bewegen op muziek? Meld u dan vrijblijvend aan voor een proefles. Kijk voor meer informatie op http://www.studiostap.nl
Bloemschikken met Martha Molema en Coby Mennes! Kosten : € 10,00 exclusief koffie / thee
Sparkelz-Creatief organiseert regelmatig haakworkshops in het eigen Atelier.
Activiteit Vrouwen van nu, afdeling tolbert. Mevr. Fatima Taghvaei is van Iranese afkomst. Zij vertelt over haar leven in en haar vlucht uit Iran.
ALV Het Nutsdepartement Vredewold. Aansluitend houdt boswachter Aaldrik Pot van Staatsbosbeheer een lezing. Gratis toegankelijk voor leden en belangstellenden.
GroenLinks Zuidhorn organiseert een avond over een “Bezig Bijen Beleid”.
Activiteit van GOB inZicht voor Gastouders. (herhalingsavond)
In de hal van het gemeentehuis van Leek is tot half januari een expositie te zien met borduurwerken van mevrouw L.J.H. Cieraad-de Graaf uit Leek.
Mate Masie geeft diverse kookworkshops. Halloween cupcakes maken € 35 p.p. www.matemasie.nl
Mate masie geeft op donderdagavond de workshop Holloween cupcakes maken. Kosten 32,50 euro per persoon.
De gemeente Leek organiseert samen met de bedrijven SLIM Wonen Westerkwartier een Energiecafé
Dit jaar gaan we van start met twee jeugdtheatergroepen en daar zijn we als stichting zeer trots op. De eerste jeugdtheatergroep zijn leerlingen in de leeftijdsgroep van de basisschool tot en met groep 7. De tweede jeugdtheatergroep zijn leerlingen van groep 8 en de eerste groepen van het voortgezet onderwijs.
Verschillende activiteiten voor jong en oud
Op de KoopAvondBlues spelen de jonge muzikanten van de Wisselband onder leiding van Wim Venema.
Gedurende de maand oktober is iedereen van harte welkom een kijkje te nemen bij Showband Marum. Alle onderdelen van de vereniging kunnen nieuwe leden gebruiken.
Op deze bijzondere avond zullen twee bekende vrouwelijk auteurs vertellen over hun nieuwste boeken.
Pagina