De uit Veendam afkomstige schilder André Wierenga exposeert een indrukwekkend zevenluik in de Liudgerkerk. Opening 6 juni 14.00 uur. De kerk zal daarna gedurende de expositietijd open zijn van 10.00 tot 17.00 uur
Eerste wandelevent georganiseerd door Sportcentrum Elsomo. Afstand 15 km
Op zaterdag 6 juni 2015 is er in het dorp Grootegast een garageverkoop van 9:30 - 16:00 uur.
U bepaald uw eigen te fietsen afstand, keuze van ca 20 tot ca 80 km. Start vanaf 10 uur. Geniet van al het moois wat de natuur te bieden heeft! Bij terugkomst kunt u ook nog een bezoek brengen aan ons Landbouw- en Streekmuseum 't Rieuw.
Tijdens deze eerste Runderdag bij Roesd zijn kunstenaars aanwezig én allerlei activiteiten voor jong en oud. Meet & Greet de kunstenaars Hans Versfelt & Theus de Ruig. Theus vertelt over zijn werkwijze en showt zijn handgemaakte houten koeien en Hans schildert live... een koe! De Cowdies stal verkoopt woest lekkere koe-ijsjes van natuurlijk roomijs. Koediebag verzorgd vrolijke cadeau tasjes gevuld met koe-gerelateerde producten. En ook... koeplaten kleuren! Al met al een zeer breed scala aan ‘runderkunst’. Runderdag zal plaatsvinden op zaterdag 6 juni van 10 tot 17 uur bij Roesd te Tolbert.
Bijna iedereen in Den Ham doet mee. Dat betekent dat op iedere oprit, bij elk huis leuke spullen staan. Koffie, thee en dergelijke zijn er ook in overvloed.
De Smidse wordt 30 jaar en jij mag ook op ons feestje komen!. Gratis toegankelijk festval vol muziek,activiteiten en gezelligheid. http://www.desmidse.net
Wat vliegt, kruipt en zwemt daar? Om daar achter te komen gaan we op 6 juni van 14.00 tot 16.00 uur op expeditie in het Joh. Smitpark in Zuidhorn.
Inloopconcert Hemelse orgelklanken. Gratis entree. http://www.tegastingarnwerd.nl
"Keep Them Rolling".
Bepaal zelf uw te fietsen afstand, keuze van ca 20 tot ca 80 km. Start vanaf 10 uur. Geniet van al het moois wat de natuur te bieden heeft! Bij terugkomst kunt u ook nog een bezoek brengen aan ons museum of genieten van oud groninger gerechten, die vanaf 14.00 uur geserveerd worden..(opgave eten voor 05-06-2015, tel 0594-641479)
Vind je het ook saai om gewoon te wandelen? Ga dan mee met deze speurtocht!
Op dit festival bent u niet alleen te gast in de kerk, maar vooral in de huiskamers rondom de kerk. Omgetoverd tot kleine concertzaaltjes worden ze het decor van een aantal intieme optredens. http://www.tegastingarnwerd.nl
Motortoertocht, Scootmobielrace en Jaarmarkt met Fiets 'm d'r op 13 juni. Hilariteit ten top.
Leerlingenexcursies voor de groepen 8 van de basisscholen.
Leekster Avond Wandelvierdaagse 2015 www.stelten.nu
Op maandag 8 juni om 14.30 uur zal wethouder Plandsoen het officiële startschot geven aan de Nijenoertweg/Oranjerie in Leek door met een graafmachine te helpen de eerste kavel uit te graven.
Informatieavond over Burgerinitiatief om gezamenlijk op te trekken bij de realisatie van een “zonnecentrale”.
De boswachter ontvangt ons in het Bezoekerscentrum Nationaal Park Lauwersmeer. We drinken een bakje koffie, krijgen van alles over het gebied te horen en wie wil kan een stukje wandelen. Kosten € 10,00 pp. Opgeven bij Janna Hamming, 050-4032055.
Pagina