Met medewerking van Piter Wilkens (zang)
Discozwemmen
Zuidhorn Verwelkomt Vluchtelingen organiseert een wandeltocht, waarbij er fakkels worden gedragen.
Monica Rosanna Irene Quirine Geuze is een Nederlands vlogster en diskjockey. Haar debuutsingle "Laten gaan" kwam in de Single Top 100 en staat op nummer 2 van de Oranje Top 30. Open vanaf 22.00 uur entree voor 23.00 € 5,- daarna € 8,- www.kruiswegmarum.nl
Dit trio bestaat uit: Gerard van der Laan (piano), Gerda van Donk (viool), Christiaan Thomasius (cello).
Kunst van Jeb64 en zelfgebakken cake van Alice in Klein Wonderland. Gratis toegang.
Volleybaltoernooi voor gemengde teams. Het is vooral een gezellig toernooi waar sportiviteit voorop staat.
Dit is de langste dag en dus de kortste nacht. Het is dus pas laat donker en al vroeg weer licht. Het Noordelijk Halfrond staat deze dag het meest naar de zon gericht.
Er is van alles te doen: springkussen, poffertjeskraam en buitenspelletjes.
Op 21 juni om 17.00 uur is wethouder Stol aanwezig bij de presentatie innovatieboerderij en de netwerkborrel van de Gebiedscoöperatie Westerkwartier.
De gidsen van het Groninger Westerkwartier hebben traditiegetrouw voor de langste dag van het jaar een fietstocht uitgestippeld.
De voorstelling Hooggeëerd publiek gaat over een reizend stel kermisklanten aan het eind van de jaren 20 die aan boord van hun trekschuit een act hebben met een aap .Maar hun concurrent Beestenspul heeft een echte panter. … http://theatertewater.nl/
Op woensdag 22 juni as van 18 uur tot 21 uur is er in MFC De Meeden een workshop ‘verdienmodellen voor burger-initiatieven’.
Groningen en ook het Westerkwartier heeft veel te bieden op het gebied van tuinen. www.tuinen.groningen.nl
Met dorpsmaaltijd en verkleedpartij. www.cafehammingh.nl
Een verscheidenheid op tuin- en landschapsgebied gecombineerd met kunst wordt onder de noemer WEIDS Westerkwartier aan u gepresenteerd.
Twee keer per maand, tijdens de uitgifte van de voedselpakketten, is er in het gebouw Cultureel Centrum Agora een Ronde Tafelmiddag van 14:00 tot 15:30 uur. Iedereen is welkom om een kop koffie of thee met wat lekkers te nemen.
De speciale water-dj start de muziek om 17.00 uur en zet de onderwaterverlichting aan voor een spetterend discofeest. Entree is € 4,80 per persoon.
Pagina