De pronkstukken van grote en kleine musea zijn dichterbij dan je denkt. De deuren van musea zijn momenteel gesloten, maar online zijn de pronkstukken nog steeds te bewonderen. In deze lastige tijden bieden museale collecties en eigen kunstwerken troost.
Van 1 tot en met 5 februari laat rsg de Borgen basisschoolleerlingen en hun ouders online kennismaken met de scholen in Leek, Roden en Grootegast tijdens de Open- Festival-Week.
Van 1 t/m 6 februari is het weer de week van de circulair economie: een week boordevol circulaire activiteiten, met voor ieder wat wils.
Piet de Vries of Geert Zijlstra van het Vertelcollectief Kom op Verhoal zijn elke zaterdag in de uitzending van radio Noord 97.5
Maandag 1 februari 2021 is het zover: dan openen wij ons nieuwe makelaarskantoor in Marum!
Wij nodigen je van harte uit om (live) mee te kijken tijdens deze officiële opening. Daarbij laat onze collega Douwe Dijkstra je zien hoe, na maanden hard klussen, het eindresultaat is geworden.
Wil je graag een middag bij ons meedraaien? Dat kan, want er zijn op drie data te staan Lesbezoekdagen op de Leon van Gelder:
Kun jij het je voorstellen: dat je inboedel gemaakt is van bacteriën uit rioolslib? Of van gemaaid gras? Of van afgedankte brandweerslangen? Misschien nu nog niet. Maar wacht maar tot je bij de digitale opening bent geweest van het Circulariteitenkabinet van de Natuur en Milieufederaties op donderdag 4 februari tijdens de Week van de Circulaire Economie
Vertellers van Kom op Verhoal vertellen wekelijks een streekverhaal in het programma Weekend-Tips van Gea de Boer op Omroep Zulthe (FM: 105.3 Mhz)
Op initiatief van Fresh unieke mondzorg rijdt de gehaktballenexpres langs verzorgingshuizen en instellingen.
Piet de Vries of Geert Zijlstra van het Vertelcollectief Kom op Verhoal zijn elke zaterdag in de uitzending van radio Noord 97.5
Het is volop winter, maar de Streekproductenmarkt Nienoord gaat gewoon door. Op deze gezellige en bijzondere markt worden de lekkerste etenswaren uit de regio aangeboden. Elke 1e zaterdag van de maand.
Groene scholen en bedrijfsleven gaan samen op zoek naar nieuwe medewerkers. Online Meet & Greets voor jongeren die nu hun keus moeten maken voor hun vervolgopleiding.
Beleef een middag op Terra Oldekerk! We willen jou laten ervaren hoe een schooldag bij ons eruitziet. Je volgt een aantal korte lessen, waarbij we een afwisselend programma samenstellen van theorie- en praktijkgerichte vakken. Daarnaast vertellen we je natuurlijk veel over onze school.
Vertellers van Kom op Verhoal vertellen wekelijks een streekverhaal in het programma Weekend-Tips van Gea de Boer op Omroep Zulthe (FM: 105.3 Mhz)
Een lange, afwisselende, wandeling door het Zuidelijk Westerkwartier met halverwege een kop snert.
Bij Terra kun je naar het vmbo-groen. “Dit is een veelzijdige opleiding. Leerlingen kunnen binnen het vmbo-groen verschillende leerwegen volgen: basisberoepsgerichte leerweg, kaderberoepsgerichte leerweg en gemengde leerweg.
Elke 3e dinsdag van de maand, een zakelijke netwerkochtend met een kopje Koffie.
Bij Terra kun je naar het vmbo-groen. “Dit is een veelzijdige opleiding. Leerlingen kunnen binnen het vmbo-groen verschillende leerwegen volgen: basisberoepsgerichte leerweg, kaderberoepsgerichte leerweg en gemengde leerweg.
Deze vergadering wordt of fysiek met maximaal 33 raadsleden gehouden of digitaal via StarLeaf.
Pagina