Jaarlijkse voorstelling van toneelvereniging Willem Bilderdijk. Dit jaar maar liefst twee keer op zaterdag, dus mis het niet. Kom genieten van een avond vol humor, drama en vermaak.
Toneelgroep Feerwerd/Saaksum speelt het stuk Mor Geessie gaait nait! Ook op 22 februari en 1 maart
Groninger landschap organiseert een speciale dag voor iedereen die graag actief buiten bezig is!
In dit politiek programma worden actualiteiten besproken met gasten die zelf onderdeel waren van het nieuws.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Bigband Zuidwolde biedt een mix aan van jazz, latin en jazzrock. De luisteraar/bezoeker zal versteld staan van de warmte, passie en swing van het ensemble en de zoetgevooisde stem van de zangeres Cathy Brouwer. Het geheel staat onder leiding van dirigent Arend Huisman, tevens een zeer ervaren trombonist.
Kom in je aussie, ga verkleed als kameel of vertrek van huis met een outfit volledig in tijgerprint. Deze avond komt TikTok Tammo langs om er nog een schepje bovenop te doen! Het wordt feest, het wordt mega.