Keuring in verschillende rubrieken op Boerderij Oosterheerdt. mmv NSPS Fokvereniging Drenthe Zuid
Vaar mee met de ZK 31 over de Lauwers van Zoutkamp naar Visvliet. Het programma start in Zoutkamp met een rondleiding door een oud-visserman. Organisatie visserijmuseum Zoutkamp.
Fierljepvereniging Grijpskerk is de enige fierljepvereniging in de provincie Groningen! 10:30 Jeugd,13:00 3e klasse, 15:30 2e klasse, 19:00 1e klasse
Voor de 4e keer vindt de Zomermarkt plaats bij het museum op het buitenterrein. Binnen in het museum is de expositie van Stichting Bunkerbehoud Trimunt ( Radarstelling Löwe ) te bezoeken. Ook voor kinderen een feestje op de markt, mooie haar veertjes laten zetten of een stoere tattoo. Buitenterras is geopend. De markt is gratis te bezoeken. Museum entree € 3,50, donateurs en kinderen tot 12 jaar gratis.
Fietsroute langs 6 historische kerkjes. In de historische kerken van Marum, Noordwijk, Nuis, Niebert, Grootegast en Tolbert worden kunstexposities gehouden.Ook op zondag
Elke zaterdag in juli. Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken.