En wat zegt dat over ons vandaag?De Reformatie begon als één krachtige beweging. Toch viel zij al vroeg uiteen.
Waarom lukte het niet om samen op te trekken? Was eenheid haalbaar — en is die vraag vandaag nog steeds actueel?
Tijdens de inloop middag: creatief thema openhied
Tijdens onze inloop ben je van harte welkom voor een kopje koffie of thee en gaan we graag met elkaar in gesprek over alles wat je meemaakt op weg naar herstel. Bij onze inloop kun je elkaar ontmoeten en met allerhande situaties oefenen.
Je kunt in onze inloopvoorziening altijd binnenlopen, alleen of samen met iemand. Mocht je het prettiger vinden om verwacht te worden, dan kun je van tevoren een afspraak maken. Onze ondersteuning is kosteloos en je hebt geen verwijzing of indicatie nodig.
Openingsdagen Tolbert, dinsdag en donderdag (10.00-12.00/13.30-16.30). Zuidhorn, maandag (10.00-12.00/ 13.30-16.30) en woensdag (13.30-16.30). Gewijzigde openingstijden worden vermeld. Voor meer informatie zie de website http://www.ixtanoa.nl/regio-westerkwartier/
FC Groningen komt naar jouw wijk!
Met Trainen in de Wijk brengt FC Groningen sport en plezier bijna letterlijk tot aan de voordeur. We organiseren samen met FC Groningen laagdrempelige en gratis beweegactiviteiten voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar in de gemeente Westerkwartier.
Aanmelden is niet nodig! Dus kom gezellig langs en neem je vrienden mee!
In de voorstelling volgen we twee jonge voetballers die samen dromen van een profcarrière. Wanneer één van hen worstelt met het geheim van zijn seksuele geaardheid, komen zowel zijn toekomst als vriendschappen onder druk te staan. Het verhaal belicht de kwetsbaarheid en kracht van eerlijkheid en begrip, en biedt een unieke kans om in gesprek te gaan over onderwerpen die soms moeilijk bespreekbaar zijn.
In Kelly Reichardts geestige en vileine The Mastermind bedenkt James een plan om het plaatselijke museum te beroven. Wat moet de kijker van hem vinden?
Heb jij zin om te tekenen & schilderen en gun jij dit jezelf?
geen ervaring nodig, het gaat om het maakproces, je kunt het niet fout doen!
Komedie in vier bedrijven door toneelvereniging Amato Incognito uit Opende. Ook op 14 maart en 20 en 21 maart in ‘t Spectrum Sebaldeburen
De vierde editie van de Korfbal Kick-Off staat voor de deur! De All Stars gaan deze keer direct los. In verschillende rondes combineren we sportiviteit met ontspannen korfballen – precies zoals je het wilt!
Kinderrockband plus een gastoptreden van de band Quiet Bloom met eigen werk.
Stichting Talitha Kumi organiseert ism de vrienden van Beatrixoord dit toernooi voor alle liefhebbers. Inlichtingen Klaas Veenstra ( 0594-642183 )
Een rapidschaakavond voor alle inwoners van het Westerkwartier en Noordenveld. Organisatie Schaakclub Leek
Mevrouw Akkerman runt samen met haar dochter een pension. Op dit moment verblijven er rare gasten en er gebeuren vreemde dingen. Twee exentrieke tutjes, de dames van Rossum, zijn op zijn zachts gezegt nogal nieuwsgierig van aard en gaan op onderzoek uit.
In Kelly Reichardts geestige en vileine The Mastermind bedenkt James een plan om het plaatselijke museum te beroven. Wat moet de kijker van hem vinden?
Tweede editie van dit vechtsportevenement. René Wieringa versus Raoul Blom
Voor wie? Steun na een ernstige diagnose! Mensen die geconfronteerd worden met een ernstige ziekte, zoals kanker, ALS of Parkison, kunnen vaak wel een praatje en een kopje koffie gebruiken.
Verveel je je samen op de bank en wil je nieuwe ideeën voor quality time? Of zoek je creatieve date-ideeën die jullie band versterken? Hier vind je 51 originele tips voor activiteiten met je vriend. Van relaxte binnenactiviteiten tot avontuurlijke uitjes buiten.
Samen met familie tijd doorbrengen is een van de beste manieren om herinneringen te maken. Of je nu thuis bent of eropuit trekt, er zijn eindeloos veel ideeën die jong en oud verbinden. Van creatieve knutselprojecten tot actieve uitjes, deze lijst met 53 leuke dingen helpt je om plezier te hebben zonder al te veel moeite.
Meerdaags Indoor Paardenevenement t/m 21 maart. Vandaag ook de Hobby Horse wedstrijden!
Er zijn diverse klussen zowel binnen als buiten om het museum weer piekfijn in orde te maken voor het nieuwe seizoen. We starten om 9.00uur met een "werkbespreking/ werkverdeling" én een kopje koffie. Voor de lunch wordt ook gezorgd! Wie helpt er mee?
Pagina