De Najaarstocht is een wandel- en hardloopevenement met verschillende afstanden door één van Nederlands mooiste natuurgebieden, het Nationaal Park Lauwersmeer 5KM | 10KM | 15KM | 21,1KM
Heb je zin om een keertje mee te doen met een van onze teams, loop dan even binnen. Bij terugkeer wordt tijdens de gezellige nazit de dag winnaars bekend gemaakt.
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag
Van de mensen en bedrijven die in Visvliet waren zijn nog vele dingen bewaard gebleven en te zien in de Oudheidkamer. Het pand is ingericht zoals het vroeger was, met bedsteden en een kelder waarin de weckpotten nog staan.
Eendaagse tentoonstelling. Keuring vanaf 09.30 uur. Gratis entree
In dit politiek programma worden actualiteiten besproken met gasten die zelf onderdeel waren van het nieuws. Elke zaterdag.
Met Lampionnen lopen, ze laten keuren maar vooral veel snoep scoren!
Stichting Wampex Nederland organiseert de jaarlijkse WAMPEX in of nabij Friesland op 3 vrijdagavonden/nachten in het najaar. Een WAMPEX kan worden getypeerd als een nachtelijke wandel-/puzzeltocht met opdrachten onderweg. Het is géén survival-run! De totale juiste lengte van de tocht bedraagt ca. 25km. Ook op 27 november en 11 december
Heb je zin om een keertje mee te doen met een van onze teams, loop dan even binnen. Bij terugkeer wordt tijdens de gezellige nazit de dag winnaars bekend gemaakt.
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag.
Sinterklaas wordt weer welkom geheten door alle kinderen. Om 10.00 uur wordt de boot met de Sint en zijn Pieten verwacht in Briltil waarna ze met zijn allen door het dorp naar de Overtuinen gaan. Hier wordt de Sint rond 11.00 verwacht om een groot feest te vieren op het podium
Stichting Wampex Nederland organiseert de jaarlijkse WAMPEX in of nabij Friesland op 3 vrijdagavonden/nachten in het najaar. Een WAMPEX kan worden getypeerd als een nachtelijke wandel-/puzzeltocht met opdrachten onderweg. Het is géén survival-run! De totale juiste lengte van de tocht bedraagt ca. 25km. Ook op 11 december
Afd. Kweeklust, Aduard
Een crossloop over het mooie landgoed Nienoord. Voor alle lopers van jeugd, recreanten tot wedstrijdatleten.
Van de mensen en bedrijven die in Visvliet waren zijn nog vele dingen bewaard gebleven en te zien in de Oudheidkamer. Het pand is ingericht zoals het vroeger was, met bedsteden en een kelder waarin de weckpotten nog staan.
Stichting Wampex Nederland organiseert de jaarlijkse WAMPEX in of nabij Friesland op 3 vrijdagavonden/nachten in het najaar. Een WAMPEX kan worden getypeerd als een nachtelijke wandel-/puzzeltocht met opdrachten onderweg. Het is géén survival-run! De totale juiste lengte van de tocht bedraagt ca. 25km.
Gluhwein, Oliebollen, vuurkorven, kerstbomen en muziek. Om 19.00 wordt er op Overtuinen ter hoogte van het Kunstwerk een kerstboom officieel in gebruik gesteld. Alle bewoners en vooral ook hun kinderen worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn.
Pagina