De Hervormde kerk Niezijl neemt deel aan de Monumentendag 2015 met een tentoonstelling van het werk van lokale schilders. 's Middags wordt de vleugel die de kerk in bruikleen heeft gekregen feestelijk in gebruik genomen met een concert door twee kamermuziekensembles.
Braderie in het hele centrum. De braderie/jaarmarkt vormt het ‘hart' van de feestweek. De braderie, precies in het midden van de feestweek, is elk jaar weer het trefpunt voor vele Zevenhuisters en oud-inwoners die dan een dagje terugkomen naar ‘hun' dorp. meer info: http://www.braderiezevenhuizen.nl
's Winters verzorgt de HJC manege in Tolbert een twintigtal indoor -springwedstrijden.
Ook vanavond kan je je opgeven in de hal voor AH of Poiesz van 19.00 tot 21.00 uur.
De leden van Onderling Sterk zullen jullie graag inschrijven.
Voor nadere informatie kan contact op worden genomen met Dick Mensinga, telefoon 06 46741034 of Wim van Rijswijk 507921.
Klaverjassen bij Johnny Huisinga Inleg € 8,- per koppel. Kijk voor meer activiteiten en livemuziek op http://www.cafedesluys.nl
Een week lang feesten met Hollandse hits en Spijkerpop. http://desmidse.net
Toertocht georganiseerd door www.atbzevenhuizen.nl
Voor E1-teams uit KNVB district Noord en zondag 16 augustus voor C1 junioren, waarbij ook twee NK tickets te verdelen zijn.
Warempel exposeert en verkoopt kunstzinnige curiosa. Elke zaterdag t/m november geopend.Kijk ook op www.warempel.com voor workshops en creatieve vakanties
Onder de noemer Culinair Zuidhorn kunnen bezoekers kennis maken met de huisspecialiteiten van de chefs van Restaurant Balk, Bistro het oude Raadhuis, Restaurant & Eetcafé De Opstal, Irish Dutch Hotel In’t Holt en Lunchroom & IJssalon Malero.
Zuidhorner chefs lanceren Culinair Zuidhorn
Proef het beste van Zuidhorn op zaterdag 15 augustus 2015
De chefs van de Zuidhornse horecagelegenheden Balk, Bistro het oude raadhuis, De Opstal, In’t Holt en Malero organiseren op 15 augustus 2015 Culinair Zuidhorn. Tijdens Culinair Zuidhorn kunnen ‘liefhebbers van lekker’ meerdere huisspecialiteiten van de deelnemende chefs proeven op het Holtplein in Zuidhorn.
Trekharmonicafestival wordt gehouden op drie locaties. Er zijn Ponykoetsen beschikbaar voor vervoer tussen de lokaties.
De eerste zaterdagavond van de feestweek in Niekerk-Oldekerk is traditiegetrouw gereserveerd voor het Hollandse Hits Festival.
In de Bezinningstuin is een speciale gebedsroute uitgezet voor meditatie, reiniging en heling. De reguliere bezinnningsroute kan ook gedaan worden. Het is gratis.
Gratis entree!
Op zondag 16 agustus organiseert multifunctioneel centrum de Gaveborg voor het eerst een smaakvolle culinaire fair. Onder de noemer “Gave tongstrelers” zal de bezoeker van de ene in de andere smaakvolle verbazing vallen
De Grunneger dainst is volledig in streektaal. Voorganger in deze dienst is dominee T J Oldenhuis
Pagina