Twee weken VOOR de Troonrede komt de organisatie van Duurzame Dinsdag met een waslijst aan duurzame initiatieven uit heel het land.
Wegens groot succes gaan we weer van start met de cursus Afslanken in Teamverband voor zowel mannen als vrouwen voor maar € 60
Tijdens de 12 weken durende Challenge laten we zien dat er een relatie bestaat tussen voeding en gezondheid en krijg je hulp bij het maken van verantwoorde keuzes. Samen met een persoonlijke coach en onze workshops proberen we het beste uit jezelf te halen.
De 3 meest succesvolle deelnemers ontvangen een geldprijs.
Je kunt als groep of individueel deelnemen en een specifiek programma voor gewichtbeheersing is niet vereist.
De cursus start op dinsdag 1 september 09.30 uur.
Aanmelden kan via PB of via ons mailadres maryposthumus@ziggo.nl
Elke week lekker werken aan je conditie en volleyballen? Dat kan in Noordhorn!
Ben jij dol op dieren en wil je ze graag van dichtbij bekijken of voor wie dat wil zelfs aanraken? Kom dan bij de Dierenwereldclub, waar je ziet hoe dieren in de natuur leven. In 9 lessen gaan we op ontdekkingstocht.
Doe je met ons mee?
Sport, spanning en spektakel op het evenemententerrein van Leek.
Deze beurs is SPECIAAL VOOR VROUWEN! Mocht er iets voor u bij zitten, dan mag u dit gratis meenemen!
Met o.a. een Gooische avond, 90's Feest, optreden Maelox en een groots modespektakel.
Tot eind september is in de Jacobuskerk te Feerwerd werk te zien van de Garnwerder kunstenares Marietta Rust (’63).
Het gehele jaar verzorgt de HJC manege in Tolbert indoor en outdoor springwedstrijden op de donderdag.
U wordt geïnformeerd over juist gebruik van hulpmiddelen. Fysiotherapeut Kees van Vliet van de behandeldienst van Zonnehuis Oostergast geeft advies en instructie bij het gebruik van uw rollator.
Repeties van het Jubileumkoor. Elke donderdagavond van 19.45 tot 22.00 uur. Kom gerust eens luisteren of meezingen.
Elke week lekker badmintonnen? Dat kan in Noordhorn!
Na de zomervakantie nieuwe ochtendyoga op de vrijdagochtend in het MARHEEM in Marum
Tentoonstelling over de Joodse geschiedenis van het Westerkwartier en Noordenveld
Het theater altijd al eens willen bekijken? Kom gezellig langs, van14:00-17:00 uur en van 19:00 - 20.30 uur.
Iedereen die eens partijen tegen clubschakers wil spelen of schaakles wil krijgen, is van harte welkom. De jeugd speelt van 18.30 tot 19.30 uur en de junioren en volwassenen beginnen om 19.45 uur met schaken.
Iedereen die eens partijen tegen clubschakers wil spelen of schaakles wil krijgen, is van harte welkom. De jeugd speelt van 18.30 tot 19.30 uur en de junioren en volwassenen beginnen om 19.45 uur met schaken. www.schaakclubleek.nl/
Onderling Sterk Zuidhorn organiseert een levend ganzenbord. Er moeten dan allerlei vragen worden beantwoord over en in de diverse winkels en tevens zullen er spelletjes worden gedaan.
Pagina