Twee werken het Requiem en Et Resurrexi worden dit joar opvoerd om et vijftig jarig jubileum te vieren..
The Dance Area organiseert een 4 uur durige Zumba marathon in Zuidhorn, waarvan de opbrengst naar Stichting Vluchtelingenwerk - Project Samenspel gaat.
Gezelligheids/Puzzelrit georganiseerd door de Paardensportver. Zuidhorn
Gospekoor Rejoice uit Zuidhorn komt naar het BaronTheater met hun project Psalmen van vroeger en later. Van Gregoriaans tot Rivers of Babylon. Gospelkoor Rejoice vindt psalmen op onverwachte plekken! ...
Voor jeugd tussen de 7 en 14 jaar. "Zoete inval" trainingen van Volleybalvereniging De Meeuwen
AMCO (Auto- en Motorclub Oldekerk) organiseert ook dit jaar weer deze tocht.
"Ontspanning door creativiteit" onder het genot van verse Muntthee en Home Made chocolate, wie wil dat nou niet?
Bij AtelierSpulli leer je in 3,5 uur de technieken van het naaldvilten en maak je een Roodborstje, Pimpelmeesje óf Koolmeesje van wol. Kosten €35 p.p.
Een hele week tot en met de 28e activiteiten. Vanavond de aftrap met coverband This is Beethoven
Verschillende activiteiten in de Hoofdstraat te Niezijl
Tourtocht met oude tractoren door de gemeente Westerkwartier en Noordenveld
Kom langs om te zien hoe deelnemers onder andere werken met dieren, boerderij werkzaamheden en binnen activiteiten verrichten en natuurlijk genieten van het buitenleven. We staan u graag te woord.
Wadpalen en vogels in de Piloersemaborg, Exposities van Nanny ter Wiel en Noor Agter. Ook op zondag
De feestweek wordt knallend afgesloten met de Dörps party! Lynx en Bert Solo
Westkantstad is een combinatie van vertrouwd en verrassend, regionaal en mondiaal, euforisch en melancholisch, maar vooral spelvreugde en intimiteit.
We hebben een leuke survivalrun uitgezet door het dorp. Kom je droog aan de overkant? en blijf je staan met suppen? Neem de uitdaging aan en doe mee! Gratis
Wandeling door Opende op bekende en onbekende paden. Met lekker eten onderweg.
In het kader van 50 jaar bestaan wordt fotografen de kans gegeven om het wagenpark op de foto te zetten zonder dat hier andere mensen “in de weg lopen” 2 juli is er een open dag voor iedereen.
Start vanaf 09:00 uur afstanden: 30 km, 45km en 60km Inschrijven kan vanaf 1 mei 2022
Pagina