Fietsroute langs 6 historische kerkjes. In de historische kerken van Marum, Noordwijk, Nuis, Niebert, Grootegast en Tolbert worden kunstexposities gehouden.Ook op zondag
Voci d’Altrove Tussen kunst & cult, een reis door tijd en territoria. Entree 17,50
Elke zaterdag in juli. Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken.
Landgoedlogies Pabema is een luxe logiesgelegenheid in historisch erfgoed. Het is gevestigd in een geheel omgrachte kop-hals-romp boerderij met een 20.000 m2 grote neo-classicistische tuin. Het is een oase van rust midden in het Groningse Westerkwartier-landschap. De boerderijbewoners bieden de gelegenheid om van dit landgoed en omgeving te genieten.
Een belevingstocht vol verrassingen, opdrachten en doe-dingen. Leuk voor ALLE leeftijden. t/m 31 augustus.
Stichting Agricola Laurentius verzorgt wandelingen onder begeleiding van een gids door Baflo en Rasquert. Tijdens de wandeling vertelt de gids over het leven van de in Baflo geboren Rudolf Agricola. De 15e eeuwse Groninger was beroemd in zijn tijd en nog eeuwen erna. Hij blonk uit in de klassieke talen, was welbespraaktheid en had vele talenten. Agricola kan gezien worden als een van de belangrijke grondleggers van het Humanisme in Noord West Europa.
Tijdens onze inloop ben je van harte welkom voor een kopje koffie of thee en gaan we graag met elkaar in gesprek over alles wat je meemaakt op weg naar herstel. Bij onze inloop kun je elkaar ontmoeten en met allerhande situaties oefenen.
t/m 25 juli, passen, meten, zagen en timmeren op het plein van de Goede Herder Kerk. Voorzichtig met die hamers!
Tijdens onze inloop ben je van harte welkom voor een kopje koffie of thee en gaan we graag met elkaar in gesprek over alles wat je meemaakt op weg naar herstel. Bij onze inloop kun je elkaar ontmoeten en met allerhande situaties oefenen.
Tijdens deze ontdekkingstocht gaan we op zoek naar deze ‘kriebelbeestjes’ in het bos en de insectentuin. En natuurlijk gaan we nog een mooi knutselwerkje maken om mee naar huis te nemen.
Ervaar de zuivere klanken van de schalen uit de Himalaya’s. De klanken van de schalen zorgen voor een diepe ontspanning en balans tijdens deze liggende meditatie.
Doe mee met de bosbingo. Samen met de gids van Staatsbosbeheer loop je een route van ongeveer 2,5 km door het Lauwersmeer.
Tijdens onze inloop ben je van harte welkom voor een kopje koffie of thee en gaan we graag met elkaar in gesprek over alles wat je meemaakt op weg naar herstel. Bij onze inloop kun je elkaar ontmoeten en met allerhande situaties oefenen.
2,5 uur durende vaartocht met de Vlinderbalg door Nationaal Park Lauwersmeer. Tijdens de vaart vertelt kapitein Jelle ‘Het verhaal van het Lauwersmeer’.
Tijdens dit weekend van maximaal 3 dagen kun je schilderen, boetseren of ruimtelijk vormgeven. Kan ook per dag worden gevolgd als een 1 of 2 daagse workshop. Tel.: 06-50293220.
Paarden evenement
Op 25 juli is de officiële oplevering van de nieuwe werklocatie voor gemeente Westerkwartier en sociaal ontwikkelbedrijf Novatec op Bedrijventerrein Leeksterveld, Leek.
Keuring in verschillende rubrieken op Boerderij Oosterheerdt. mmv NSPS Fokvereniging Drenthe Zuid
Vaar mee met de ZK 31 over de Lauwers van Zoutkamp naar Visvliet. Het programma start in Zoutkamp met een rondleiding door een oud-visserman. Organisatie visserijmuseum Zoutkamp.
Pagina