Een plek waar LHBTI-senioren elkaar kunnen ontmoeten met een kop thee, koffie en gezelligheid. Elke derde vrijdag van de maand.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond.
"Pieken en dalen" Een voorstelling vol humor en verrassingen! Jaarlijkse voorstelling van toneelvereniging Willem Bilderdijk. Ook op: Zaterdag 21 februari, Vrijdag 27 februari en Zaterdag 28 februari
In dit politiek programma worden actualiteiten besproken met gasten die zelf onderdeel waren van het nieuws.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
"Pieken en dalen" Een voorstelling vol humor en verrassingen! Jaarlijkse voorstelling van toneelvereniging Willem Bilderdijk.
Wat is democratie eigenlijk en waarom moeten we bang zijn dat te verliezen?
Genieten van een heerlijk lopend buffet voor maar € 17,50 ( excl drankjes ) Elke laatste vrijdag van de maand.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond. Vanavond speelt Tjeerd Frans Smits piano.
Drie jaar geleden kreeg Femke de diagnose ADHD en met deze voorstelling maakt ze (bekend van Meiden van LOS) een muzikale en humoristische voorstelling waar je ook nog iets van kan opsteken.
"Pieken en dalen" Een voorstelling vol humor en verrassingen! Jaarlijkse voorstelling van toneelvereniging Willem Bilderdijk.
In dit politiek programma worden actualiteiten besproken met gasten die zelf onderdeel waren van het nieuws.
Van de mensen en bedrijven die in Visvliet waren zijn nog vele dingen bewaard gebleven en te zien in de Oudheidkamer. Het pand is ingericht zoals het vroeger was, met bedsteden en een kelder waarin de weckpotten nog staan.
Sije en Gea nemen je mee op een muzikale reis vol herinneringen, verhalen en herkenning.
"Pieken en dalen" Een voorstelling vol humor en verrassingen! Jaarlijkse voorstelling van toneelvereniging Willem Bilderdijk.
Al 21 jaar vindt op 1 maart de Nationale Complimentendag plaats in Nederland.Op 1 maart gaat het ‘simpelweg’ om het bewust stilstaan bij wat er in jouw omgeving allemaal (wel) goed gaat en diegenen die daar verantwoordelijk voor zijn eens (extra) jouw waardering laten blijken.
Theater + workshops. Een sprookje van nu, boordevol muziek over de invulling van de eerste 1000 dagen van een kind. Familie €10
Ervaar de magie van miljoenen stipjes in Galerie-Atelier Eva Ouden Ampsen Elke eerste zondag van de maand: portretten - beelden - keramiek - tasjes - sieraden
Pagina