Verkoop markt van boeken in de Perastraat 23
Met de Vlinderbalg maken we een mooie rondvaart. Onder leiding van natuurgids en boswachter Hans Gartner 2,5 uur speuren we o.a. naar de Zeearend.
Grunn at the Park is hét jaarlijkse evenement bij Podium Nienoord Leek dat volledig in het teken staat van Groningen. Op deze ontspannen middag vol muziek, lekker eten, drinken en meer kan jong en oud zich volledig onderdompelen in al het moois dat Groningen te bieden heeft.
Democratie is meer dan stemmen. Ieder jaar wordt op 15 september de Dag van de Democratie gevierd.
Na de succesvolle voorstellingen Noar Huus (2019) en Leve de Harmonie (2022) komt de Stichting WesterkwartierMakers met een nieuwe productie, ter gelegenheid van het 500-jarig bestaan van Nienoord: Moord te Nienoord. De voorstelling zal van 17 t/m 27 september 2025 spelen in de borgtuinen van Museum Nienoord
De mannen en vrouwen van het Repaircafé in Leek staan weer voor u klaar. Elke derde woensdag van de maand: Repaircafé middag
Samen met de bezoekers in gesprek en "aan de slag" met kaartjes stippen.
Mooie gebruikte kleding en artikelen die een tweede kans verdienen. Gratis entree Wanneer: 19 september 2025 van 16.30 - 18.30 uur
Gratis entree. Op deze markt vind je mooie kleding en artikelen die een tweede kans verdienen.
Vind rust, laat je gedachten stilvallen en kom tot jezelf. Elke vrijdagavond.
Lekker struinen langs de kramen, hun boodschappen doen en gezellig een praatje maken met de standhouders en andere bezoekers.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Beleef de nacht in Nationaal Park Lauwersmeer met een gids van Staatsbosbeheer. Dit waterrijke natuurgebied is een van de meest donkere plekken van Nederland.
Eindelijk !
Ben je slechtziend of blind, dan is het Oogcafé Westerkwartier misschien iets voor jou.
Inwoners en geïnteresseerden zijn van harte welkom de vergaderingen bij te wonen. De livestream, de volledige agenda en de te bespreken stukken voor deze vergadering zijn digitaal te bekijken.
Pagina