Of het nu gaat om het kopen van een siergras of prairieplant, over het meedenken in de keuze voor een kant-en-klare border of over het maken van een prairietuin of prairieborder op maat, het maakt niet uit. Wees welkom! Ook op zaterdag.
Betrouwbaar, nuchter en veelzijdig: dat is het Groninger paard! Het Groninger paard heeft een rustig karakter en is voor alles inzetbaar. Organisatie Stamboekvereniging Het Groninger Paard.
Bauke Mollema fietst met zijn fans en wielerliefhebbers door zijn trainingsgebied in het schitterende Groningen! Pauzeplaats Overtuinen Zuidhorn
Of het nu gaat om het kopen van een siergras of prairieplant, over het meedenken in de keuze voor een kant-en-klare border of over het maken van een prairietuin of prairieborder op maat, het maakt niet uit. Wees welkom! Rondleiding om 11.00 uur
Lekker struinen langs de kramen, hun boodschappen doen en gezellig een praatje maken met de standhouders en andere bezoekers.
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Een plek waar LHBTI-senioren elkaar kunnen ontmoeten met een kop thee, koffie en gezelligheid. Elke derde zaterdag van de maand.
Elke zaterdag in juli. Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken. mmv Brenda Baron
Maakplaats is een ontmoetingsplek voor mensen die hun kapotte spullen niet zomaar weg willen doen, maar samen gaan repareren.
Leuke gezellige zomermarkt op het terrein bij het museum. Ook leuk om dan het museum even te bekijken.
Van de mensen en bedrijven die in Visvliet waren zijn nog vele dingen bewaard gebleven en te zien in de Oudheidkamer. Het pand is ingericht zoals het vroeger was, met bedsteden en een kelder waarin de weckpotten nog staan.
Elke zaterdag in juli. Iedereen kan zo even binnenlopen om te genieten van de veelzijdige orgelklanken. mmv Hans Beek
zaterdag 1 en zondag 2 augustus kunt u genieten van fietstochten vanaf museum 't Rieuw, Oudeweg 17 te Nuis. U kunt uw eigen afstand bepalen, keuze uit meerdere afstanden.
In dit politiek programma worden actualiteiten besproken met gasten die zelf onderdeel waren van het nieuws. Elke zaterdag
De Nieberter molen is een rijksmonument en heeft nooit een naam gekregen vandaar dat dit monument door het leven gaat als ‘de Nieberter molen’.
Activiteitencentrum Lauwersnest is het ideale startpunt voor een bezoek aan Nationaal park Lauwersmeer. Geopend op woensdag t/m zondag.
Voor iedereen vanaf 14 jaar mits goed ter been en op eigen risico. Inschriiven om 18.30u, kosten €4.00 pp
t/m 14 augustus activiteiten voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar!
Pagina